ROBORAN H PRO PSY ČERNÉ A BÍLÉ 100TBL

kliknutím zvětšíte
ROBORAN H PRO PSY ČERNÉ A BÍLÉ 100TBL UNIVIT s.r.o.
ks
Výrobce:UNIVIT s.r.o.
Cena s DPH : 139,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Doplněk biologicky účinných látek určený pro zlepšení kvality srsti a zvýšení kontrastu barev u černých, bílo-černých a bílých psů bez vzniku žlutého a hnědého nádechu. Má výrazný vliv na zdraví kůže a následně na hustotu, lesk a výrazné zbarvení srsti. Je doporučen jako součást léčby nemocí kůže a srsti (ekzémy, záněty, vypadávání srsti) a při hojení drobných ran. Roboran podáváme preventivně, při přípravě psa na výstavní sezonu nebo jako součást podpůrné léčby.

Přípravek je určen především psům s černou a bílou barvou srsti kvůli svým výborným účinkům na zlepšení barvy, kvality (délka,struktura) srsti a zdravotního stavu kůže. Doporučuje se při přípravě psa na náročnou výstavní sezonu, v období línání a při prevenci kožních poruch.
Složení:
Rýžová mouka, pivovarské kvasnice, řasy rodu Chlorella, síran měďnatý pentahydrát (CuSO4.5H2O), chelát měďi n-hydrát (Cu(x).nH2O).

Dávkování:
1 tableta na 10 kg živé hmotnosti.

Forma a balení:

ROBORAN H pro černé a bílé psy vyrábíme a dodáváme v dózách ve formě tablet nebo prášku.

Velikost balení:

  • 100 ks tablet 
  • 200 g prášku 
  • 500 g prášku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace