Purina Cat Chow Special Care Urinary Tract Health 1,5kg

kliknutím zvětšíte
Purina Cat Chow Special Care Urinary Tract Health 1,5kg
ks
Výrobce:Purina
Cena s DPH : 167,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Receptura zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky napomáhá kočkám udržovat zdravé močové cesty.

Části populace dospělých koček významně prospívá nižší obsah hořčíku v potravě - pomáhá tak redukovat výskyt onemocnění močových cest. Purina Special Care Urinary Tract Health je krmivo vyvinuté na vědecké bázi, napomáhá udržovat nízkou hladinu pH moči a nízký obsah hořčíku v organismu koček a zároveň zachovává dostatečný obsah hořčíku v organismu koček a přitom zachovává dostatečný obsah esenciálních minerálů a živin.

Toto krmivo se zaměřuje na eliminaci nadměrného okyselení nebo naopak alkalizace moči, což je nejčastější příčinou vzniku ledvinových kamenů. Současně zajišťuje stálý přísun kompletní a vyvážené výživy pro dospělé kočky.

Složení:

obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu (min. 1,3 % sóji), maso a výrobky živočišného původu, oleje a tuky (min. 0,006 % rozmarýnového extraktu), vedlejší výrobky rostlinného původu (min. 0,05 % řepkové dužiny), zelenina (min. 0,5 % mrkve, min. 0,5 % špenátu, min. 0,2 % petržele, min. 0,5 % čekanky), minerální látky, kvasnice, doplňkové a konzervační látky schválené EU.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace