Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 1,5kg

kliknutím zvětšíte
Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 1,5kg
ks
Výrobce:Pro Plan
Cena s DPH : 397,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Momentálně nedostupné

PRO PLAN sterilised je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček.

Vysoce stravitelná receptura PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty.

Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.

“Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

  • Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných/sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.
  • Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
  • Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
  • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
  • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

KŮŽE A SRST

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

TRÁVENÍ

Vysoký obsah drůbežích bílkovin a vlákniny a omezené množstí uhlohydrátů pro zmírnění glukózové zátěže po jídle a omezení ukládání tuku na buněčné úrovni.

MOČOVÝ TRAKT

Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, která je u kastrovaných koček pravděpodobnější.

IMUNITA

Vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.

Složení:

kuřecí maso (16 %), kukuřičná lepková moučka, rýže (14 %), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice,  hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, králičí maso (4 %), sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.

S antioxidanty.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace