Pro Plan Cat Junior Chicken 3kg

kliknutím zvětšíte
Pro Plan Cat Junior Chicken 3kg
ks
Výrobce:Pro Plan
Cena s DPH : 654,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Receptura s komplexem živin OPTISTART, který obsahuje přirozené protilátky z mleziva a antioxidanty podporující imunitní odpověď.

  • Přirozené protilátky vyskytující se v mlezivu pomáhají nastolit rovnováhu mezi prospěšnými a potenciálně škodlivými bakteriemi v trávicím traktu a zvyšují tak pohotovost reakce trávicího traktu vůči infekcím
  • Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem a rýží
  • Vyšší hladina bílkovin (40 %) a energie v optimálním poměru podporuje zdravý růst a rozvoj svalové hmoty bez nadbytečného tuku
  • Optimální množství vápníku a fosforu pro vývoj silných a zdravých zubů a kostí
  • Rybí tuk, přirozený zdroj DHA, je důležitý pro rozvoj mozku a zraku

KŮŽE A SRST

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

TRÁVENÍ

Snížený obsah uhlohydrátů napomáhá nezralému trávicímu systému koťat vstřebávat živiny z potravy. Výsledkem je správná konzistence stolice.

MOČOVÝ TRAKT

Esenciální minerály a kontrola pH moči pro podporu rozvíjejícího se močového traktu.

IMUNITA

OPTISTART pomáhá zvyšovat imunitní odpověď.

Složení:

kuřecí maso (20 %), rýže (14 %), dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičká lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičný škrob, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, rybí tuk, pivovarské kvasnice, chlorid draselný,  uhličitan vápenatý, minerální látky, cholin chlorid, chlorid sodný, mlezivo.

Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina ortofosforečná.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace