PLATINUM NATURAL ORAL CLEAN & CARE - CLASSIC GEL 120ML

kliknutím zvětšíte
PLATINUM NATURAL ORAL CLEAN & CARE - CLASSIC GEL 120ML Pro Developments GmbH
Zboží již není skladem
Výrobce:Pro Developments GmbH
Cena s DPH : 1 082 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:Momentálně nedostupné

Jedinečný, 100% přírodní přípravek pro kočky a psy ve formě gelu, který dokáže odstranit zubní kámen.trojí účinek - odstraňuje zubní kámen, současně zabraňuje infekci dásní a potlačuje nepříjemný zápach z tlamy zvířat. Díky tomuto spreji ušetříte Vašeho mazlíčka odstraňování zubního kamene pomocí anestézie. Zubní kámen je usazenina vápencového charakteru, která vzniká za silného přispění vyměšovacích kanálků slinných žláz. Tento povlak, který krom toho, že nepěkně vypadá, umožňuje uchycení škodlivých baktérií na zubech a zvyšuje riziko vzniku zánětu dásní. Zánět dásní může znamenat nebezpeční pro Vašeho psa v podobě otoků, krvácení nebo vytvoření takové bolesti, která může znamenat, že Váš pes přestane jíst. V některých případech dokonce vedl zánět ke ztrátě jedno i více zubů.

 

Složení: voda, esenciální citrusové oleje, bylinné esence, alkohol, přírodní želírovací činidlo
Zubní kámen nelze odstranit pomocí výplachů či klasickým čištěním zubů kartáčkem. Může ho odstranit pouze veterinář pomocí ultrazvuku a speciálních ostrých nástrojů. Téměř vždy se musí zvíře uspat pomocí anestézie.

Návod k použití: PLATINUM Natural Oral Clean and Care se aplikuje dvakrát denně (ráno a večer) po dobu prvních šesti týdnů aplikace. Po šestém týdnu stačí užívat každé tři dny, aby se zabránilo tvorbě nového zubního kamene.

 

Aplikace gelu: gel nanesete na dásně prstem nebo malou plastovou lžičkou takovým způsobem, aby se vytvořila milimetrová vrstva. >

„Žádná voda ani krmivo 30 minut před ani po aplikaci přípravku!!!“

Kočky Vám pomůžou při aplikaci sami svým lízáním. Vše co musíte udělat je dát trochu přípravku na jejich tlapky.

PLATINUM Natural Oral Clean and Care nepoškozuje zubní sklovinu, protože přípravek neobsahuje žádné trpké kyselé složky.

Upozornění: PLATINUM Natural Oral Clean and Care neodstraňuje pigmentové skrvny na zubech.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace