Phytovet Dog Top shine coat 500g

kliknutím zvětšíte
Phytovet Dog Top shine coat 500g
ks
Výrobce:Phytovet
Cena s DPH : 444,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Bylinný přípravek obsahující velké množství výživných látek důležitých pro lesklou srst a zdravou kůži vašeho psa. Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům. Jeho nasazení je vhodné při všech kožních potížích (ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy, různé alergie). Díky obsahu česneku působí antiparazitálně, má krvečistný a protizánětlivý účinek, posiluje imunitní systém organismu a zlepšuje látkovou výměnu kůže. Efektivně zlepšuje proces výměny srsti. Nemá vedlejší účinky a jeho užívání je vhodné jak při akutních problémech, tak především k dlouhodobému užívání nejen pro šampiony výstav.

Dávkování: (1 odměrka cca = 3 g součástí balení) 
- psi do 10 kg váhy 1 odměrka denně 
- 11-20 kg 1,5 odměrky denně 
- 21-35 kg 2 odměrky denně 
- 36-50 kg 3 odměrky denně 
Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit. 

Složení: 
zlatobýl, česnek, chaluha, svízel, kopřiva, měsíček, heřmánek, smetánka, sléz 

Doba použitelnosti 36 měsíců. 
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. 

Schváleno ÚSKVBL ( Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv ) 
číslo schválení 088-06/C 
Držitel rozhodnutí o schválení veterinárního přípravku ÚSKVBL: Wild Herbs s.r.o.


Phytovet obsahuje pouze čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Je určen k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty. Produkty Phytovet jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace