Phytovet Dog Detoxication cure 500g

kliknutím zvětšíte
Phytovet Dog Detoxication cure 500g
ks
Výrobce:Phytovet
Cena s DPH : 444,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Detoxikační bylinný přípravek. Mnoho nemocí a stavů celkové únavy souvisí s toxickým stavem našeho organismu, zhoršujícím se vlivem narušeného životního prostředí. Ani u zvířat tomu není jinak.

DOG DETOXICATION CURE je směs léčivých rostlin podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé látky z organismu. Chlorella, sladkovodní řasa obsažená v tomto přípravku je známa svou schopností vyrovnat se s toxickými látkami a zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekcím. Směs je vhodná jak při akutních, tak i při chronických potížích ledvin a jater, lze ji bez obav z vedlejších účinků užívat i dlouhodobě. Obzvláště vhodné je užívání této směsi po zákrocích při kterých byla užita narkóza, jakým je například kastrace, po požívání antibiotik a jiných uměle vyráběných preparátů, nebo po prodělání otravy.

Dávkování: (1 odměrka cca = 3 g součástí balení) 
- psi do 10 kg váhy 1 odměrka denně 
- 11-20 kg 1,5 odměrky denně 
- 21-35 kg 2 odměrky denně 
- 36-50 kg 3 odměrky denně 
Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit. 

Složení: 
chlorella, měsíček, fazol, přeslička, řebříček, lékořice, heřmánek, kopřiva, máta, ostropestřec, smetánka 

Doba použitelnosti 36 měsíců. 
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. 

Schváleno ÚSKVBL ( Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv ) 
číslo schválení 083-06/C 
Držitel rozhodnutí o schválení veterinárního přípravku ÚSKVBL: Wild Herbs s.r.o.


Phytovet obsahuje pouze čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Je určen k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty. Produkty Phytovet jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace