OROZYME PLÁTKY S (DO 10 KG) 224G

kliknutím zvětšíte
OROZYME PLÁTKY S (DO 10 KG) 224G Virbac
ks
Výrobce:Virbac
Cena s DPH : 271 CZK
DPH:12 %
Dostupnost:Skladem

Orozyme enzymatické žvýkací plátky pro psy do 10 kg (velikost S) jsou vyrobeny z kolagenu, ze substance, která přirozeně podporuje žvýkání. Díky přítomnosti enzymů a intenzivnímu mechanickému čistícímu efektu dochází žvýkáním plátků k odstranění zubního plaku, čímž nedochází k tvorbě zubního kamene a následným zánětům v dutině ústní. Orozyme plátky zabraňují množení zubních bakterií a pomáhají proti nepříjemnému zápachu z dutiny ústní. Balení obsahuje cca 30 ks.

 

Obsah systému LPO společně s lyzozymem a laktoferinem zvýrazňují protibakteriální účinky. Přítomnost superoxid dismutázy (SOD) extrahovaný z řas pomáhá odbourávat volné radikály. V neposlední řadě, přídavek sladové chuti zaručuje vysokou chutnost pro psy.

Použití: 

Podáváme jeden plátek denně (po posledním krmení).  

Složení:

Kolagen, slad, přírodní zchutňující a aromatické substance a jejich extrakty.

Ostatní ingredience:

Zdokonalený LPO sytém: glukoamylázu, glukoso-oxidázu, thiokyanát draselný, laktoperoxidázu, superoxid-dismutázu, amylázu. Lyzozym a laktoferin. 

Nutriční hodnota:

hrubý protein min. 74,5%, tuk min. 1,5%, hrubá vláknina  max.1%, vlhkost  max. 18%

Balení:

224g hermeticky uzavřené aluminiové sáčky v papírové krabici

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace