Olej z ostropestřce pro koně a psy ZEUS 500ml

kliknutím zvětšíte
Olej z ostropestřce pro koně a psy ZEUS 500ml
ks
Výrobce:Zeus
Cena s DPH : 299,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Jeho účinnost z největší části vychází z komplexu tří složek známých pod souhrnným názvem silymarin.

Mezi léčivé účinky této rostliny patří schopnost posilovat játra. Ostropestřec je také mocným antioxidantem. V prevenci poškození buněk vysoce reaktivními molekulami volných radikálů je ještě výkonnější než vitaminy C a E. Podporuje tvorbu nových zdravých jaterních buněk, které postupně nahrazují buňky staré a poškozené.

Ostropestřcový olej je lisovaný za studena a 100% čistý. Olej obsahuje vysoký podíl základních nenasycených mastných kyselin. Vysoký obsah přírodního vitamínu E (ve formě alfa-tokoferolu), který zvyšuje elasticitu cév v organismu a zlepšuje imunitu organismu.

Zvýšenou potřebu Vitamínu E mají zejména sportovně využívaní koně a březí a kojící klisny. U všech zvířat příznivě ovlivňuje zdravotní stav kůže a srsti, podporuje trávení, fertilitu a slouží jako zdroj přírodní energie. Zlepšuje metabolismus tuků. Chrání a podporuje činnost jater.

Olej je vhodný pro účely preventivní i aktivní detoxikace. Omezuje negativní vliv léčiv, odčervení a očkování. Pomáhá při redukčních dietách, respiračních potížích a dalších onemocnění.

 

Složení mastných kyselin: kyselina linoleová 59%, kyselina olejová 21%, kyselina palmitová 9%

Doporučená denní dávka:

kůň:

při akutních problémech 20-50ml/100kg živé hmotnosti,

- preventivní dávka 20 - 150ml/koně nebo 2 - 7 polévkových lžic, zamíchat do krmení

pes, kočka a kožešinová zvířata: 

- 5 - 7ml na dospělé zvíře a den. U mláďat, malých plemen psů a kožešinových zvířat poloviční dávku. 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace