Arpalit Neo pěna 150ml

kliknutím zvětšíte
Arpalit Neo pěna 150ml Aveflor
ks
Výrobce:Aveflor
Cena s DPH : 110 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:Momentálně nedostupné

ARPALIT Neo pěna 150 ml: pro všechny typy zvířat, zejména pro domácí mazlíčky, pro jemnou aplikaci v obličejové části, pro jedince s velmi citlivou pokožkou. 

Přípravky ARPALIT Neo jsou jedinečnými přípravky na bázi nejnovějších poznatků o působení insekticidních látek, které poskytují dlouhodobý účinek proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím. 

Návod k použití 
Na ruku ošetřujícího nebo na povrch těla zvířete se aplikuje pěna velikosti tenisového míčku. Stejnoměrně se rozetře po povrchu těla zvířete, pročeše se hřebenem, kartáčem nebo se rukou v rukavici promne, aby přípravek mohl prostoupit až na kůži. Množství aplikovaných dávek se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provede systematicky po celém povrchu těla. Srst nebo kůže zvířete po ošetření musí být lehce zvlhčená. 
Při ošetření obličejové části se přípravek nastříká na ruku v rukavici a pozorně se vetře do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. 
Má-li zvíře velmi citlivou pokožku, opatrně vyzkoušejte působení přípravku na malé části těla. Neobjeví-li se podráždění, zarudnutí nebo zánět, opatrně nanášejte, neprovádějte masírování pokožky. 
Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat. Po aplikaci zvíře 48 hodin nekoupejte.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace