Aptus Reconvalescent DOG pasta 100g

kliknutím zvětšíte
Aptus Reconvalescent DOG pasta 100g ORION Pharma Animal Health
ks
Výrobce:ORION Pharma Animal Health
Cena s DPH : 190,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Pasta je vhodná pro psy zotavující se po úrazu, po chirurgickém zákroku, pro onkologické pacienty, obecně pro všechny pacienty, kteří odmítají potravu. Je také vhodná pro geriatrické pacienty s chronickými muskuloskeletárními obtížemi a se sníženou funkcí štítné žlázy. Složky tohoto nutričního doplňku snižují vnímání bolesti a hojení zranění je tak rychlejší. Jsou taktéž vhodné pro pacienty s nádorovým onemocnením. Aptus Reconvalescent Dog pasta stimuluje buňky imunitního systému,  chrání orgány před poškozením zánětlivými a nádorovými procesy.

 

Doporučené dávkování pasty:

V průběhu rekonvalescence podáváme pastu po dobu 7 (14) dní.

Pacienti s pokročilým nádorovým onemocněním, pacienti s chronickým onemocněním doprovázeným bolestí a nechutenstvím - několik týdnů. 

 

Způsob podávání:

Jedna tuba o obsahu 50 g je doporučena na 15 kg tělesné hmotnosti a den, 1 tuba o obsahu 100 g je doporučena na 30 kg tělesné hmotnosti a den (3,5 ml/kg tělesné hmotnosti). 
Celková dávka by měla být rozdělena na několik menších dávek a podána přímo do tlamy nebo rozmíchána v krmivu. 
Tubu před otevřením protřepte. 
Dlouhodobější podávání (déle než jeden týden) u zvířat s nedostatečnou funkcí jater a/nebo ledvin by mělo být vždy prokonzultována s Vaším veterinářem.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace