APTUS ORISOLVE VET SOL NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ 150ML

kliknutím zvětšíte
APTUS ORISOLVE VET SOL NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ 150ML ORION Pharma
ks
Výrobce:ORION Pharma
Cena s DPH : 339,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Aptus ORISOLVE je šetrný roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu, solubilizátorem pro usnadnění rozpuštění mazu , s antibakteriálními ionty stříbra, s antibakteriálním esenciálním olejem z rozmarýnu, se změkčujícími a protiplísňovými kyselinami salicylovu a mléčnou, s lokálně znecitlivující protisvědivou složkou a s tišícím s regeneračním a hojivým Allantoinem.

 

Návod k použití
Preventivní:
Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy (takto jej narovnáte). Naplňte celý zevní zvukovod roztokem (musíte vidět hladinku roztoku) a přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů (nezapomeňte stale pevně držet mírně natažený ušní boltec). Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu.

Terapeutické:
Opakujte čištění zevního zvukovodu (popsané výše) 2x denně po dobu trvání léčby, a 1-3x týdně ještě měsíc po ukončení léčby. Jestliže po vyčištění zvukovodu zaznamenáte mazlavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná se o cerumen (ušní maz), který byl přípravkem rozpuštěn, vynesen na povrch a po odpaření alkoholu se opět zformoval.

Dávkování:
Dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho.

Balení: 150 ml


Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby


Uchovávejte mimo dosah dětí.

Uchovávejte na suchém místě v originálním obalu při pokojové teplotě (do 25°C).


Spotřebujte do data uvedeného na obalu.


Po otevření spotřebujte během 3 měsíců.

Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.

Pozor! Před použitím protřepejte. Jen pro zvířata!

 

Složení:

Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace